O nás

Môj príbeh

Kdesi som raz počula, že za významnými objavmi, ktoré zmenili svet, sa skrýva neľahký príbeh ich vynálezcu. Aj za tým mojím stojí príbeh. Príbeh, ktorý som prežila na vlastnej koži a ktorý ma priviedol na cestu dlhého hľadania. Počas tejto cesty sa mi podarilo nájsť niečo, čo zmenilo môj život. To, čo som našla, pomohlo a stále pomáha nielen mne, ale aj mnohým ďalším.

čítať viac
Ivanna
Skúsenosti
Naše výrobky
JODA ORGANIKA®

Máme pre Vás dobrú správu! Slovenským tvorcom sa podarilo vyvinúť produkty JODA ORGANIKA® s organickou formou jódu v tekvicovom a ľanovomn oleji, a tiež vo forme kapsúl pre jednoduchšie užívanie. Tieto certifikované a klinicky skúšané produkty sú vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy. Získali si už tisícky spokojných užívateľov, ktorých vďaka skvelým účinkom týchto produktov neustále pribúda. Zabezpečte si prísun jódu v účinnej a bezpečnej forme vďaka slovenským výživovým doplnkom JODA ORGANIKA®!

JODERMAL®

Labku na to! Nezabúdame ani na zvieratká.

Tvorcovia výživových doplnkov JODA ORGANIKA® preukazujú svoje schopnosti v danej oblasti neustálym vývojom a výrobou nových produktov s organickou formou jódu. S úsilím pomôcť zvieratám, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou života na zemi, vznikli veterinárne masti JODERMAL®.

Certifikované masti s organickou formou jódu JODERMAL® A, JODERMAL® S a JODERMAL® N, sa vyznačujú širokospektrálnymi účinkami, prospešnými najmä v prípade rozličných ochorení, infekcií, poranení a poškodení kože zvierat. Tie boli potvrdené v klinickom skúšaní, ktoré prebiehalo na 6 veterinárnych klinikách na Slovensku, ale aj v konkrétnych prípadových štúdiách. Veterinárne masti JODERMAL® sú vhodné ako pre domácich miláčikov, tak aj pre hospodárske zvieratká.

Bestsellers

Najpredávanejšie produkty

Informácie

Dôležité informácie

UŽÍVANIE A DÁVKOVANIE
UŽÍVANIE A DÁVKOVANIE
23 júl 2018

Výživový doplnok JODA ORGANIKAⓇ s organickou formou jódu v tekvicovom oleji odporúčame užívať každému. K tomuto odporúčaniu nás vedie výsledok celosvetovej štatistiky WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), podľa ktorej trpí ochorením štítnej žľazy a poruchami jej funkcie až 1/3 celkovej populácie ľudstva. Ďalším z dôvodov, prečo užívať JODA ORGANIKAⓇje, že v posledných piatich rokoch došlo k výraznému nárastu jódového deficitu.

čítať viac
ORGANICKÁ FORMA JÓDU UŽ AJ V ĽANOVOM OLEJI!
ORGANICKÁ FORMA JÓDU UŽ AJ V ĽANOVOM OLEJI!
23 júl 2018

JODA ORGANIKA®, výživový doplnok s organickou formou jódu v ĽANOVOM oleji je ďalším certifikovaným produktom tvorcov JODA ORGANIKA®. Kombinuje prospešné účinky organickej formy jódu s významnými zložkami ľanového oleja.

čítať viac
viac
čo zákazníci hovoria
Odporúčajú nás: 
Neľutujem! Výživový doplnok JODA ORGANIKA užívam už takmer rok. Organická forma jódu, ktorú obsahuje, môjmu telu zrejme výrazne chýbala.
Vlastimíra, 68 rokov
Kapsule s organickou formou jódu mi veľmi pomáhajú. Cítim na sebe zmenu, viac energie, no nie takej, ako keď si napríklad dáte kávu a ste nervózny, ale energie, ktorá je svieža! Cítim sa o 100% lepšie!
Jojo Samek
Výživový doplnok JODA ORGANIKA som už odporúčala celému svojmu okoliu
Zuzana, 28 rokov
Udalosť

Hodinka zdravia

viac udalostí
18-03-2019
Žilina