Články

UŽÍVANIE A DÁVKOVANIE
UŽÍVANIE A DÁVKOVANIE
23 júl 2018

Výživový doplnok JODA ORGANIKAⓇ s organickou formou jódu v tekvicovom oleji odporúčame užívať každému. K tomuto odporúčaniu nás vedie výsledok celosvetovej štatistiky WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), podľa ktorej trpí ochorením štítnej žľazy a poruchami jej funkcie až 1/3 celkovej populácie ľudstva. Ďalším z dôvodov, prečo užívať JODA ORGANIKAⓇje, že v posledných piatich rokoch došlo k výraznému nárastu jódového deficitu.

čítať viac
ORGANICKÁ FORMA JÓDU UŽ AJ V ĽANOVOM OLEJI!
ORGANICKÁ FORMA JÓDU UŽ AJ V ĽANOVOM OLEJI!
23 júl 2018

JODA ORGANIKA®, výživový doplnok s organickou formou jódu v ĽANOVOM oleji je ďalším certifikovaným produktom tvorcov JODA ORGANIKA®. Kombinuje prospešné účinky organickej formy jódu s významnými zložkami ľanového oleja.

čítať viac
JEDINEČNOSŤ
JEDINEČNOSŤ
23 júl 2018

Produkty Joda ORGANIKA® sú rýdzo SLOVENSKÝ!

... a to nielen preto, že sa ich finalizácia uskutočňuje na slovenských, ale najmä preto, že jedinečná forma organického jódu, jeho naviazanie s tekvicovým či ľanovým olejom, výroba, balenie, ale aj samotný ľudský faktor a zdroje sú slovenská.

Produkty Joda ORGANIKA® obsahujú organické, a teda čistú, účinnú a bezpečnú formu jódu!

čítať viac
VPLYV JODU NA PLODNOSŤ
VPLYV JODU NA PLODNOSŤ
23 júl 2018

Štítna žľaza pri nedostatku jej hormónov alebo nedostatočnej stimulácii tkanín hormónmi môže spôsobiť: nízke bazálne teplotyneobvykle dlhé cyklyanovulačné cyklysilné menštruácieneobjasnenú neplodnosťspontánny potrat alebo nízku sexuálnu túžbu.

čítať viac
KLINICKÁ ŠTÚDIA
KLINICKÁ ŠTÚDIA
23 júl 2018

VÝSLEDOK PILOTNEJ KLINICKEJ ŠTÚDIE

Vplyvom organicky viazaného jódu v tekvicovom oleji na parametre vnútorného prostredia u pacientov s hypercholesterolémiou (t.j. so zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi) sa zaoberala aj pilotná klinická štúdia Prof. MUDr. Štefana Hrušovského, CSc., Dr.SVS. (hepatológ a internista, FNsP Bratislava) a MUDr. Kataríny Černej (diabetologička, FNsP Bratislava).

čítať viac
NEDOSTATOK JÓDU
NEDOSTATOK JÓDU
23 júl 2018

Nedostatok jódu môže mať za následok civilizačné chorobyduševnú zaostalosť (najmä u detí), ohrozenie vývoja mozgu v prenatálnom obdobíporuchy učenia u detí, únavuspomalenie reflexovzníženie IQproblémy žien pri menštruačnom cykleproblémy spojené s tehotenstvom či dokonca až s neplodnosťouporuchy plodnosti u mužovzmeny telesnej hmotnostisklony k depresiámoslabenie imunity, a v neposlednom rade poruchy srdcovo cievneho systému a anémia.

čítať viac
ENDOKRINNÝ SYSTÉM
ENDOKRINNÝ SYSTÉM
23 júl 2018

Keďže ľudské telo je zložitý systém, rozdeľujeme ho na možné subsystémy, aby sme lepšie porozumeli princípom, v ktorých pôsobí.

Endokrinný systém možno považovať za jeden z takýchto subsystémov nášho tela. Endokrinný systém sa skladá zo súboru deviatich žliaz:

Žľazy endokrinného systému:

čítať viac

Stránky