ORGANICKÁ FORMA JÓDU UŽ AJ V ĽANOVOM OLEJI!

ORGANICKÁ FORMA JÓDU UŽ AJ V ĽANOVOM OLEJI!

JODA ORGANIKA®, výživový doplnok s organickou formou jódu v ĽANOVOM oleji je ďalším certifikovaným produktom tvorcov JODA ORGANIKA®. Kombinuje prospešné účinky organickej formy jódu s významnými zložkami ľanového oleja.

Čo je organický jód?

Najdôležitejším prvkom výživového doplnku JODA ORGANIKA® je jód v organickej forme. Účinne a bezpečne chráni ľudský organizmus pred škodlivými látkami a voľnými radikálmi. Nedostatok organickej formy jódu spôsobuje narušenie metabolického procesu organizmu. Zapríčiňuje to problémy centrálno-nervového, hormonálneho a srdcovo-cievneho systému. Zvlášť dôležitý je príjem organickej formy jódu u starých ľudí, kde je oslabený imunitný systém. Dôležitý je u tehotných žien, kde ovplyvňuje pozitívny vývoj dieťatka už v maminom brušku a u detí, kde prospešne vplýva na ich rast.

Tento produkt je pre ľudské zdravie obzvlášť prospešný aj vďaka jeho ďalšiemu významnému prvku – ĽANOVÉMU OLEJU.
Ľanový olej obsahuje mastné kyseliny, ktoré si telo človeka nie je schopné samo vyprodukovať. Získať ich môže iba prostredníctvom stravy. Ľanový olej obsahuje esenciálnu linolovú kyselinu, ktorá je nevyhnutná na prežitie. Taktiež obsahuje najväčšie množstvo mastnej, alfa-linolénovej kyseliny, ktorej zloženie zosilňuje antioxidačný účinok produktu.

V porovnaní s akoukoľvek inou rastlinnou potravou je v ľanovom semene zastúpené najvyššie množstvo lignanov. Sú to látky, ktoré chránia bunky pred účinkami škodlivých voľných radikálov. Lignany majú antioxidačné účinky a zistilo sa, že majú aj významný vplyv na metabolizmus a funkciu hormónu estrogénu. Pôsobiť môžu aj ako prevencia kardiovaskulárnych chorôb a osteoporózy.

Veríme, že JODA ORGANIKA® v ľanovom oleji si nájde cestu aj k Vám a jej blahodárne účinky pocítite na vlastnej koži.

Viac informácií, ako aj skúsenosti našich spokojných užívateľov nájdete v sekcii „Články“.

Ďakujeme, že ste venovali svoju pozornosť tomuto unikátnemu produktu.