CHOLESTEROL JE PREČ. PROBLÉMY SO SRDCOM TIEŽ!

CHOLESTEROL JE PREČ. PROBLÉMY SO SRDCOM TIEŽ!

Príbeh pani Márie, 53 r., východné Slovensko

Dobrý deň. Rozhodla som sa podeliť sa s mojou osobnou skúsenosťou s výživovým doplnkom Joda Organika preto, že verím, že moja skúsenosť môže osloviť tých, ktorí trpia podobnými problémami ako som trpela ja. Mám 53 rokov. Od svojej mladosti trpím problémami so srdcom a cholesterolom. 

Po neúspešných diétach a ďalších pokusoch o nápravu hladiny cholesterolu bolo usúdené, že sa v mojom prípade jedná o dedičný vysoký cholesterol, ktorým trpí značná časť našej rodiny. S výrazne vysokým cholesterolom som sa teda zmierila ako s niečim geneticky podmieneným, niečim, s čím skrátka musím žiť.

Priznám sa, že k Jode Organike som sa nedostala vlastnou iniciatívou. Tento výživový doplnok som dostala ako dar od mojej dcéry, ktorá si o účinkoch tohto produktu prečítala na internete a povedala si, že by nebolo zlé, keby som ho skúsila.

Užívala som denne polievkovú lyžicu, vždy po raňajkách. Zo začiatku boli moje myšlienky skeptické- nedôverovala som ničomu, čo mi nepredpísal priamo lekár. Poctivo som však Jodu Organiku užívala najmä na naliehanie dcéry, ktorá verila, že sa účinky, o ktorých sa dočítala preukážu aj na mne. Zhodou okolností som asi dva mesiace od užívania výživového doplnku Joda Organika absolvovala jednu z mnohých prehliadok u môjho „srdciara“, kardiológa.

Bol veľmi prekvapený riadnou srdcovou činnosťou bez takmer žiadnych odchýlok, čo bol v mojom prípade dosiaľ nevídaný stav. Prekvapenie však pokračovalo i ďalším dňom, kedy sa dostavili výsledky krvných testov- môj „zdedený“ cholesterol mal učebnicové hodnoty, bez akéhokoľvek zvýšenia. Spolu s lekárom som nad touto zmenou len s úsmevom krútila hlavou. 

Jodu Organiku užívam už skoro dva roky (od začiatku v jej predošlom názve Olejovita). Moje výsledky srdcovej činnosti či cholesterolu sú neuveriteľnou zmenou, v akú som od svojej mladosti už nedúfala. Dcéra mi tak vlastne prostredníctvom tohto výživového doplnku darovala nádej, že aj niečo, na pohľad neriešiteľné môže mať svoje riešenie- možno stačí len vyskúšať niečo, v čoho účinky vopred neveríme.

 

Cookies