O nás

Sme slovenská firma, v ktorej pozadí nevystupuje žiaden zahraničný investor ani jeho kapitál. Založeniu našej spoločnosti predchádzalo niekoľko rokov príprav, ktoré sa niesli v znamení výskumu a vývoja zameraného na riešenie problematiky ohľadom nedostatku organickej formy jódu v ľudskom tele. Svetové výskumy preukázali, že jeho nedostatok môže mať za následok rozličné závažné poruchy a poškodenia v ľudskom organizme. Tvorcovia výživového doplnku JODA ORGANIKA® okúsili problémy spojené s nedostatkom jódu v organizme na vlastnej koži. Práve to ich priviedlo k hľadaniu možností, ako jód v jeho organickej, a teda účinnej a bezpečnej forme, dopraviť do ľudského organizmu. Po niekoľko rokov trvajúcom výskume a vývoji napokon našli spôsob, ktorým sa organická forma jódu dostane do ľudského tela, a následne tak napomáha nášmu organizmu pri nadobúdaní stratenej rovnováhy. Priaznivý vplyv organickej formy jódu môžete vďaka tvorcom JODA ORGANIKA® vyskúšať aj Vy!

V roku 2010 sa nám podarilo certifikovať výživový doplnok s organickou formou jódu pod názvom OLEJOVITA®, schválený Úradom verejného zdravotníctva certifikátom č. 060/2010/N. V roku 2016 bol produkt premenovaný a certifikovaný (č. 006/2016/N) pod novým názvom JODA ORGANIKA®.

JODA ORGANIKA® je rýdzim SLOVENSKÝM výrobkom, vyrábaným na Slovenskuz tých najkvalitnejších ingrediencií. Ide o CERTIFIKOVANÝ produkt, ktorý zároveň prešiel klinickou štúdiou. Za jeho vznikom stojí skutočný príbeh o prospešnom účinku organickej formy jódu pri závažnom ochorení štítnej žľazy. Práve skúsenosti užívateľov tohto výživového doplnku sú hlavnou motiváciou jeho vývoja a úspechu. Príbehy o tom, ako JODA ORGANIKA®pomáha meniť život k lepšiemu si môžete prečítať na ďalších stránkach nášho webu v časti SKÚSENOSTI.

V našom úsilí sme však neustali a pracovali sme na vývoji ďalších produktov.

Radi by sme Vám predstavili KAPSULOVÚ FORMU populárneho produktu JODA ORGANIKA® – výživový doplnok s organickou formou jódu v tekvicovom oleji. Kapsulová forma tohto výživového doplnku je výsledkom snahy vyhovieť všetkým jeho užívateľom a teda aj tým, ktorí majú prípadné ťažkosti s prijímaním organickej formy jódu v jeho olejovitej forme. Vznik tohto produktu v KAPSULOVEJ forme však so sebou priniesol i mnohé ďalšie výhody – tými najvýraznejšími sú predovšetkým jednoduché užívanie prostredníctvom kapsúl, jednoduchšie uskladnenie, či možnosť mať tieto kapsule vždy „po ruke“ a brávať ich so sebou kamkoľvek vďaka ich praktickému baleniu.

JODA ORGANIKA®, výživový doplnok s organickou formou jódu v ĽANOVOM oleji je ďalším certifikovaným produktom tvorcov JODA ORGANIKA®, obsahujúcim tento významný prvok.

Kombinuje prospešné účinky organickej formy jódu s významnými zložkami ľanového oleja. Okrem vysoko pozitívnych účinkov organickej formy jódu je výživový doplnok JODA ORGANIKA® prospešný pre zdravie aj vďaka jeho ďalšiemu významnému prvkuĽANOVÉMU OLEJU.

Ľanový olej obsahuje mastné kyseliny, ktoré si telo človeka nie je schopné samo vyprodukovať a získať ich môže iba prostredníctvom stravy. Ľanový olej obsahuje esenciálnu linolovú kyselinu, ktorá je nevyhnutná na prežitie a zároveň najväčšie množstvo mastnej, alfa-linolénovej kyseliny, ktorej časti podčiarkujú antioxidačný účinok produktu. V porovnaní s akoukoľvek inou rastlinnou potravou je v ľanovom semene zastúpené najvyššie množstvo lignanov, látok ktoré chránia bunky pred účinkami škodlivých voľných radikálov. Lignany majú antioxidačné účinky a zistilo sa, že majú aj významné účinky na metabolizmus a funkciu hormónu estrogénu. Pôsobiť môžu aj ako prevencia kardiovaskulárnych chorôb a osteoporózy, vďaka svojim estrogénnym a antioxidačným efektom.

 

Na našej stránke nájdete mnoho dôležitých informácií o potrebe jódu pre ľudský organizmus, dozviete sa, prečo je práve ORGANICKÁ forma jódu tou účinnou a bezpečnou pre ľudské telo. Spoznáte SLOVENSKÉ produkty JODA ORGANIKA® s organickou formou jódu, ktoré vznikli za pomoci vedcov, farmakológov, farmaceutov a ďalších odborníkov. Zároveň si môžete prečítať skúsenosti spokojných zákazníkov a užívateľov produktov JODA ORGANIKA®. Ak hľadáte podporu zdravia v každom veku, ste na správnom mieste!

 

Hodinka zdravia prezentácia (PDF)

 

 

Cookies