JÓD V ĽUDSKOM TELE

JÓD V ĽUDSKOM TELE

JÓD JE ŽIVOT A ŽIVOT JE JÓD, JE NEVYHNUTNÝ PRE ŽIVOT KAŽDEJ BUNKY NÁŠHO TELA
JÓD JE NEVYHNUTNÝ PRE TVORBU HORMÓNOV ŠTÍTNEJ ŽĽAZY
JÓD JE NEVYHNUTNÝ PRE TVORBU HORMÓNOV PRODUKOVANÝCH OSTATNÝMI ENDOKRINNÝMI ŽĽAZAMI
JÓD JE ŠPECIFICKÝ ANTIOXIDANT, KTORÝ VYCHYTÁVA VOĽNÉ RADIKÁLY, ČÍM CHRÁNI BUNKY PRED POŠKODENÍM A VÝZNAMNE ZNIŽUJE RIZIKO OCHORENIA
JÓD MÁ POZITÍVNY VPLYV NA VÝVOJ BÁBÄTKA UŽ V MAMIČKINOM BRUŠKU
JÓD MÔŽE MAŤ PRIAZNIVÝ VPLYV NA ZNÍŽENIE VISKOZITY KRVI, NA KOREKCIU LIPÉMIE A INHIBÍCIU PRODUKCIE CHOLESTEROLU
JÓD MÔŽE MAŤ PRIAZNIVÝ VPLYV NA ZVÝŠENIE FUNKČNOSTI IMUNITNÉHO SYSTÉMU, POTLÁČANIE DEPRESIE, ZLEPŠENIE PAMÄTI

Potreba organickej formy jódu je jav, ktorý nás sprevádza celý život a začína sa u detí ešte v mamičkinom brušku. Mamička potrebuje jód pre normálne a zdravé tehotenstvo, dieťatko zas pre správny rast a vývoj. Jód predstavuje jedinú výživu pre štítnu žľazu a celý endokrinný (hormonálny) systém bez ktorej telo nevie správne fungovať. Endokrinné orgány a ich zdravé fungovanie zodpovedajú aj za schopnosť ženy otehotnieť a u muža schopnosť plodiť. V pubertálnom veku, v čase vývoja pohlavných orgánov a tvorby hormónov, jód zodpovedá za ich zdravý vývin, potrebné množstvo a kvalitu.

Výživový doplnok JODA ORGANIKAⓇ s organickou formou jódu je účinnou a bezpečnou výživou pre ľudský organizmus v každom veku. Pôsobí v prípade zdravého organizmu ako prevencia možných ochorení, rovnako tak pri už existujúcich ochoreniach napomáha, aby sa stratená rovnováha a poruchy správneho fungovania endokrinného systému opäť dostali do normálu a aby endokrinný systém začal správne a zdravo fungovať.

 

Cookies