OCHRANA PRED RÁDIOAKTÍVNYM ŽIARENÍM

OCHRANA PRED RÁDIOAKTÍVNYM ŽIARENÍM

Chráňte si svoju štítnu žľazu organickou formou jódu prostredníctvom výživového doplnku JODA ORGANIKA® - kapsulová forma. Rádioaktívne žiarenie pochádzajúce z rôznych zdrojov prostredia spôsobuje ionizáciu ľudského organizmu.

Nadmerná radiácia vyvoláva v bunkách živého organizmu významné zmeny tzv. mutácie, ktoré následne zapríčiňujú ich nekontrolovateľné delenie vyúsťujúce do vzniku rakoviny, jednej z najzákernejších chorôb modernej doby.

V prípade jadrovej havárie sa do ovzdušia môže dostať izotop jódu-131, ktorý sa hromadí práve v našej štítnej žľaze Tomuto možno zabrániť užitím jódu. Keď sa štítna žľaza nasýti jódom tak nedovolí, aby sa tam nahromadil rádioaktívny jód-131. 

Pravidelným užívaním výživového doplnku JODA ORGANIKA®- kapsulová forma s organickou formou jódu, bezpečne chránime náš organizmus pred rádioaktívnym žiarením a tým aj pred možným ochorením.

Certifikované kapsule JODA ORGANIKA® sú významným produktom zo série výživových doplnkov obsahujúcich organickú formu jódu. Ich základom sú látky rastlinného pôvodu, obsahujúce viaceré účinné zložky, prospešné pre zdravie človeka.

Najvýznamnejšiu funkciu v rámci prospešných účinkov týchto kapsúl však zohráva jód, ktorý je v organickej forme a fyziologickej koncentrácii včlenený do systému komponentov vhodným, jedinečným a originálnym spôsobom. Spomedzi množstva výnimočných a pre zdravie prospešných účinkov môžeme spomenúť napríklad antioxidačný účinok, imunostimulačnú aktivitu či schopnosť spojenia s látkami podobného charakteru, vďaka ktorému je výsledný účinok niekoľkokrát vyšší.

- Prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy

- Prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy

- Podporuje imunitu

- Prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému

- Upravuje hladinu cholesterolu v krvi

- Podporuje plodnosť a zdravý vývoj dieťatka už v mamičkinom brušku

- Prispieva k normálnemu rastu detí

- Napomáha pri problémoch s osteoporózou, zvýšenou lámavosťou kostí,  pri bolestí a zápalov chrbta, kĺbov a svalov

- Prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie

 

Cookies