PRE KOHO SÚ PRODUKTY JODA ORGANIKA® URČENÉ?

PRE KOHO SÚ PRODUKTY JODA ORGANIKA® URČENÉ?

PRE KOHO SÚ PRODUKTY JODA ORGANIKA URČENÉ?

Výživové doplnky rady JODA ORGANIKAⓇ s organickou formou jódu sú určené najmä ľudom, ktorí trápia ochorenia štítnej žľazy, ochorenia hormonálneho systému, problémy spojené s plodnosťou, cholesterolom, krvným tlakom či cukrovkou. Nakoľko ale aj zdravá štítna žľaza je odkázaná na neustály prísun jódu, odporúčame užívať naše produkty každému. K tomuto odporúčaniu nás vedie aj výsledok celosvetovej štatistiky WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), podľa ktorej trpí ochoreniami spojenými s nedostatkom jódu až 1/3 celkovej populácie ľudstva. V prípade Európy je to až 52 % populácie.

  • PREVENTÍVNE užívanie výživového doplnku JODA ORGANIKAⓇ napomáha:

- predchádzať vzniku jódového deficitu, a tým aj vzniku porúch funkcie štítnej žľazy
- zachovať správne fungovanie štítnej žľazy
- zvýšiť kvalitu fungovania štítnej žľazy
- udržiavať vysoký fyzický aj psychický výkon

- nadbytok organickej formy jódu sa v tele neukladá, prirodzene sa z tela vylúči von.

  • PRI OCHORENIACH štítnej žľazy napomáha Užívanie výživového doplnku JODA ORGANIKAⓇ:

- vyživovať štítnu žľazu organickou formou jódu (účinnou a bezpečnou pre ľudský organizmus) pre normalizáciu jej funkcií
- odstrániť jódový deficit
- "naštartovať" správne fungovanie celého endokrinného systému, a tým sekundárne upraviť zlé hodnoty cukru v krvi, krvného tlaku či cholesterolu,odstrániť problémy s plodnosťou.

DÁVKOVANIE:

KAPSULOVÁ FORMA : 1 x denne 1 kapsulu 

OLEJOVITÁ FORMA: 1 x denne 10 ml

V oboch prípadoch dávkovania odporúčame užiť dávku JODA ORGANIKAⓇ po jedle a zapiť 2dl čistej vody alebo málo mineralizovanej minerálnej vody. Zároveň odporúčame zvýšiť celodenný pitný režim a to na 1 liter vody na 30kg váhy človeka.