ZA CUKROVKOU SA SKRÝVALO OCHORENIE ŠTÍTNEJ ŽĽAZY

ZA CUKROVKOU SA SKRÝVALO OCHORENIE ŠTÍTNEJ ŽĽAZY

Lenka, 23
Cukrovka je nepríjemnou záležitosťou, ktorá vie človeka potrápiť. Najmä, ak si nie ste istý, nakoľko je Váš zdravotný stav ohrozený, aké následky môže mať cukrovka na Vaše zdravie či ako s nimi najúčinnejšie zatočiť. Tieto obavy sa zdajú byť nekonečné. Ale je len na nás, či sa im vzoprieme a pokúsime sa o svoje zdravie a pohodu zabojovať.
Priznám sa, že aj ja som si do svojich 19tich rokov myslela, že pojem „cukrovka“ znamená, že skrátka jete viac cukru, než by ste mali. Zámerne spomínam vek 19 rokov, pretože práve v tom období mi bola diagnostikovaná cukrovka. Ja, ako dievča, ktoré si stále strážilo líniu a nikdy nejako extra neobľubovalo sladké (dokonca ani v detstve), som tomu nemohla uv

Avšak práve vtedy som pochopila, že cukrovka ohrozuje každého, má rôzne druhy a stretnúť sa s ňou môžu aj mladí ľudia či deti. Napriek vyhýbaniu sa nezdravému stravovaniu zastihla aj mňa. Postupom času som sa nezaobišla bez inzulínu, prísnej diéty a neustáleho kontrolovania glykémie. Cukor bol kolísavý, niekedy extrémny už hneď zrána. Mala som pocit, že to nedokážem ovplyvniť. Práve tieto pocity spôsobili to, že som v nejaké zlepšenie prestala dúfať.

Ilustračné foto

Vedela som, že s cukrovkou sa musím naučiť žiť, avšak zdravotné problémy mi pripadali natoľko nepríjemné, že som strácala chuť bojovať s nimi. Keď som si niekoľkokrát do dňa zmerala vysoký cukor, s týmto meraním som úplne prestala. Jedla som hocičo a spoliehala sa na inzulín.

Našťastie, moju rodinu tvoria osoby, ktorým na mojom zdraví, ale aj psychickej pohode skutočne záleží. Keď videli, ako nezodpovedne k svojej chorobe pristupujem a ako sa vlastným úsilím nepokúšam o žiadnu zmenu k lepšiemu, rozhodli sa pomáhať mi najlepšie, ako vedeli.

Ilustračné foto

Dodnes presne neviem, koho to bol prvý nápad, no moji rodičia mi jedného dňa priniesli výživový doplnok OLEJOVITA (ktorý dnes vystupuje pod názvom JODA ORGANIKA). Okrem špeciálnej stravy, ktorú mi mama pripravovala a rôznych doplnkov, ktoré mi spolu s otcom nosievali, sa pokúsili vyskúšať aj tento výživový doplnok s organickou formou jódu v tekvicovom oleji. Spolu sme si čítali o jeho údajných účinkoch a dozvedeli sme sa, že má prospešný vplyv pri rôznych ochoreniach.

Rozhodla som sa, že tomuto výrobku v peknom obale dám šancu. OLEJOVITU, ktorá časom zmenila názov na JODA ORGANIKA užívam už druhý rok. Viete, čo je dôvodom toho, že sa tento výživový doplnok stal mojou každodennou súčasťou? V deň, kedy sa mi prvá fľaša OLEJOVITY, ktorú mi darovali rodičia začala míňať, som si po dlhšom čase zmerala cukor. Ukázali sa mi hodnoty, ktoré boli lepšie, než som dúfala.

Ilustračné foto

Popri klasickej liečbe a požadovanom stravovaní je pre mňa, dnes už JODA ORGANIKA, niečím, čo u mňa nemôže chýbať. Som veľmi vďačná všetkým, ktorí sa podieľali na tom, aby som tento výživový doplnok skúsila a začala o svoje zdravie znova bojovať.

Ilustračné foto

Ani pri cukrovke by ste sa nikdy nemali vzdávať. A hlavne, vyskúšať niečo nové, čo Vám môže priniesť nečakane dobré výsledky. JODU ORGANIKU odporúčam každému, či už ľuďom s cukrovkou ale aj ostatným ako výborný doplnok podporujúci Vašu vnútornú, ale aj vonkajšiu harmóniu.

 

Cookies