Joda Organika® – kapsulová forma (30 Kapsúl)

Detaily produktu
Joda Organika® – kapsulová forma (30 Kapsúl)
Joda Organika® – kapsulová forma (30 Kapsúl)
Joda Organika® – kapsulová forma (30 Kapsúl)

Joda Organika® – kapsulová forma (30 Kapsúl)

45.90€
Popis: 

Kapsule JODA ORGANIKA ® sú naším najpredávanejším produktom. Pri zachovaní rýchleho účinku ponúkame makromolekulu organickej formy jódu vo forme kapsúl pre jednoduchšie užívanie. Kapsulovú formu oceňujú všetci, ktorí majú prípadné ťažkosti s prijímaním organickej formy jódu v olejovitej forme.

 

PRISPIEVA K SPRÁVNEMU FUNGOVANIU ŠTÍTNEJ ŽĽAZY

PRISPIEVA K SPRÁVNEJ TVORBE HORMÓNOV ŠTÍTNEJ ŽĽAZY

PODPORUJE IMUNITU

PRISPIEVA K SPRÁVNEMU FUNGOVANIU NERVOVÉHO SYSTÉMU

UPRAVUJE HLADINU CHOLESTEROLU V KRVI

PODPORUJE PLODNOSŤ A ZDRAVÝ VÝVOJ DIEŤATKA UŽ V MAMIČKINOM BRUŠKU

PRISPIEVA K NORMÁLNEMU RASTU DETÍ

NAPOMÁHA PRI PROBLÉMOCH S OSTEOPORÓZOU, ZVÝŠENOU LÁMAVOSŤOU KOSTÍ,  PRI BOLESTÍ A ZÁPALOV CHRBTA, KĹBOV A SVALOV

PRISPIEVA K SPRÁVNEJ LÁTKOVEJ PREMENE DÔLEŽITEJ PRE TVORBU ENERGIE

JEDNODUCHÉ UŽÍVANIE

PRAKTICKÉ BALENIE

Kapsule JODA ORGANIKA® sú významným produktom zo série výživových doplnkov obsahujúcich ORGANICKÚ FORMU JÓDU. Ich základom sú látky rastlinného pôvodu, obsahujúce viaceré účinné zložky, prospešné pre zdravie človeka. Najvýznamnejšiu funkciu v rámci prospešných účinkov týchto kapsúl však zohráva jód, ktorý je v organickej forme a fyziologickej koncentrácii včlenený do systému komponentov vhodným, jedinečným a originálnym spôsobom. Spomedzi množstva výnimočných a pre zdravie prospešných účinkov môžeme spomenúť napríklad antioxidačný účinok, imunostimulačnú aktivitu či schopnosť spojenia s látkami podobného charakteru, vďaka ktorému je výsledný účinok niekoľkokrát vyšší. Prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a tiež jej správnemu fungovaniu. Okrem prospešného vplyvu na štítnu žľazu má jód priaznivý vplyv na plodnosť, správne fungovanie nervového systému, udržiavaniu zdravej pokožky, vlasov a nechtov, normálnemu rastu detí, či správnej kognitívnej funkcii.

Popisované účinky možno badať v rovnakej miere aj pri výživovom doplnku JODA ORGANIKA® v tekvicovom oleji – OLEJOVITEJ forme.

Príbalová informácia

Informácie PRE POUŽITIE, ČÍTAJTE POZORNE!

JODA ORGANIKA®-kapsulová forma

Výživový doplnok s organickou formou jódu

Charakteristika

JODA ORGANIKA®- kapsulová formaje produkt, ktorého základom sú látky rastlinného pôvodu, obsahujúci viaceré účinné zložky prospešné pre zdravie človeka. Dominantnú funkciu v súhrne jedenástich biologicky aktívnych látok zohráva jód, ktorý je v organickej forme a fyziologickej koncentrácii včlenený do systému účinných komponentov vhodným, jedinečným a originálnym technologickým postupom.

Jódu sa pripisuje veľká antioxidačná a imunostimulačná aktivita a schopnosť vytvárať s látkami podobného charakteru synergizmus, vďaka ktorému je výsledný účinok tohto produktu niekoľko krát vyšší v porovnaní so súhrnom účinnosti aktívnych látok podávaných jednotlivo.

Prípravok JODA ORGANIKA®- kapsulová forma bol vyvinutý na základe najnovších poznatkov vedy a predstavuje produkt novej generácie, vyznačujúci sa silným antioxidačným, imunostimulačným, reparačným a substitučným efektom. Prípravok pomáha chrániť ľudský organizmus pred škodlivými látkami a voľnými radikálmi a u poškodeného, či chorého organizmu prispieva k obnoveniu normálneho fyziologického stavu.

Zloženie

Denná dávka obsahuje:  
jód 150 μg (100% *RVH)
vitamín E 34,17 μg (0,28% *RVH)
kyselina linolová 73,3 mg
kyselina olejová 63,3 mg
kyselina palmitová 21,7 mg
kyselina stearová 9 mg
Obal kapsule:  
Rybacia želatína 62,31%
Glycerol 85% 27,69%
Čistená voda 10,00%

*RVH – Denné referenčné príjmy vitamínov a minerálnych látok

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka výživového doplnku

JODA ORGANIKA®- kapsulová forma

1 x denne 1 kapsulu

Denne užiť po jedle.

Spôsob použitia

Denne užiť ráno po  jedle. Zapiť cca 2 dcl čistej vody a počas užívania zvýšiť pitný režim! (1liter čistej vody na 30 kg váhy človeka denne)

Nedostatok jódu a jeho dôsledky pre ľudský organizmus

S nedostatkom jódu sa začínajú fyziologické komplikácie a nastupujú civilizačné choroby, ako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha – obezita, náhle chudnutie, nespavosť, zhoršenie pleti, či kvality nechtov a vlasov, ako aj celková slabosť ľudského organizmu.

Nedostatok jódu v ľudskom tele môže zapríčiniť zníženú funkciu štítnej žľazy, čo môže následne viesť k rôznym závažným ochoreniam.

K zníženiu rizika spomenutých, ale i mnohých iných ochorení súvisiacich práve s nedostatkom jódu dopomáha výživový doplnok JODA ORGANIKA®- kapsulová forma, ktorý môže prispieť k obnoveniu správnej funkcie štítnej žľazy a zároveň fyziologickej harmónii ľudského organizmu.

Indikácie

Jód prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy.

Jód prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.

Jód prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému.

Jód prispieva k udržaniu zdravej pokožky.

Jód prispieva k normálnemu rastu detí.

Jód prispieva k správnej kognitívnej funkcii.

Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Nežiaduce účinky

Výživový doplnok JODA ORGANIKA®- kapsulová forma je obvykle dobre znášaný.  Pri jeho dlhodobom užívaní  neboli pozorované žiadne nežiaduce účinky.

Interakcie

Nežiaduca interakcia s inými, súčasne podávanými liekmi, nie je známa.

Varovanie

Prípravok uchovávajte mimo dosah detí ! Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípravok nesmie byť používaný po uplynutí doby použiteľnosti uvedenej na obale.

Skladovanie

Skladujte dobre uzatvorený na suchom mieste pri teplote 15-25°C,chráňte pred priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Odporúčaná relatívna vlhkosť pri skladovaní 40 – 60 %.

Balenie

30 kapsúl

30 dní

1 kapsula denne

Tento produkt nie je viazaný na lekársky predpis

Podobné produkty: 
Cookies