Joda Organika® – Kapsulová Forma (30 Kapsúl)

Detaily produktu
Joda Organika® – Kapsulová Forma (30 Kapsúl)
Joda Organika® – Kapsulová Forma (30 Kapsúl)
Joda Organika® – Kapsulová Forma (30 Kapsúl)
Joda Organika® – Kapsulová Forma (30 Kapsúl)

Joda Organika® – Kapsulová Forma (30 Kapsúl)

45.90€

Kapsule JODA ORGANIKA® sú významným produktom zo série výživových doplnkov obsahujúcich ORGANICKÚ FORMU JÓDU. Ich základom sú látky rastlinného pôvodu, obsahujúce viaceré účinné zložky, prospešné pre zdravie človeka. Najvýznamnejšiu funkciu v rámci prospešných účinkov týchto kapsúl však zohráva jód, ktorý je v organickej forme a fyziologickej koncentrácii včlenený do systému komponentov vhodným, jedinečným a originálnym spôsobom. Spomedzi množstva výnimočných a pre zdravie prospešných účinkov môžeme spomenúť napríklad antioxidačný účinok, imunostimulačnú aktivitu či schopnosť spojenia s látkami podobného charakteru, vďaka ktorému je výsledný účinok niekoľkokrát vyšší. Prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a tiež jej správnemu fungovaniu. Užívanie výživového doplnku JODA ORGANIKA® sa odporúča pri všetkých druhoch ochorení štítnej žľazy. Okrem prospešného vplyvu na štítnu žľazu prispieva jód k správnemu fungovaniu nervového systému, udržiavaniu zdravej pokožky, vlasov a nechtov, normálnemu rastu detí, či správnej kognitívnej funkcii.

Popisované účinky možno badať v rovnakej miere aj pri výživovom doplnku JODA ORGANIKA® v tekvicovom oleji – OLEJOVITEJ forme.

Kapsulová forma tohto výživového doplnku je výsledkom snahy vyhovieť všetkým jeho užívateľom a teda aj tým, ktorí majú prípadné ťažkosti s prijímaním organickej formy jódu v tekvicovom oleji v jeho olejovitej forme. Vznik tohto produktu v KAPSULOVEJ forme však so sebou priniesol i mnohé ďalšie výhody– tými najvýraznejšími sú predovšetkým jednoduché užívanie prostredníctvom kapsúl, jednoduchšie uskladnenie, či možnosť mať tieto kapsule vždy „po ruke“ a brávať ich so sebou kamkoľvek pre ich ľahké a skladné balenie.

Prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy

Prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému

Upravuje hladinu cholesterolu v krvi

Podporuje plodnosť a zdravý vývoj dieťatka už v mamičkinom brušku

Prispieva k normálnemu rastu detí

Prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie

Podobné produkty: