Joda Organika® – V Ľanovom Oleji (250ml)

Detaily produktu
Joda Organika® – V Ľanovom Oleji (250ml)
Joda Organika® – V Ľanovom Oleji (250ml)
Joda Organika® – V Ľanovom Oleji (250ml)
Joda Organika® – V Ľanovom Oleji (250ml)

Joda Organika® – V Ľanovom Oleji (250ml)

48.90€

JODA ORGANIKA®, výživový doplnok s organickou formou jódu v ĽANOVOM oleji je ďalším certifikovaným produktom tvorcov JODA ORGANIKA®. Kombinuje prospešné účinky organickej formy jódu s významnými zložkami ľanového oleja.

Najdôležitejším prvkom výživového doplnku JODA ORGANIKA® je jód v organickej forme. Účinne a bezpečne chráni ľudský organizmus pred škodlivými látkami a voľnými radikálmi. Nedostatok organickej formy jódu spôsobuje narušenie metabolického procesu organizmu. Zapríčiňuje to problémy centrálno-nervového, hormonálneho a srdcovo-cievneho systému. Zvlášť dôležitý je príjem organickej formy jódu u starých ľudí, kde je oslabený imunitný systém. Dôležitý je u tehotných žien, kde ovplyvňuje pozitívny vývoj plodu a u detí, kde prospešne vplýva na ich rast.

Okrem vysoko pozitívnych účinkov organickej formy jódu je výživový doplnok JODA ORGANIKA® prospešný pre zdravie. Vďaka jeho ďalšiemu významnému prvku ĽANOVÉMU OLEJU.

Ľanový olej obsahuje mastné kyseliny, ktoré si telo človeka nie je schopné samo vyprodukovať. Získať ich môže iba prostredníctvom stravy. Ľanový olej obsahuje esenciálnu linolovú kyselinu, ktorá je nevyhnutná na prežitie. Tak tiež obsahuje najväčšie množstvo mastnej, alfa-linolénovej kyseliny, ktorej časti podčiarkujú antioxidačný účinok produktu.

V porovnaní s akoukoľvek inou rastlinnou potravou je v ľanovom semene zastúpené najvyššie množstvo lignanov. Sú to látoky, ktoré chránia bunky pred účinkami škodlivých voľných radikálov. Lignany majú antioxidačné účinky a zistilo sa, že majú aj významné účinky na metabolizmus a funkciu hormónu estrogénu. Pôsobiť môžu aj ako prevencia kardiovaskulárnych chorôb a osteoporózy, vďaka svojim estrogénnym a antioxidačným efektom.

Veríme že si nájde k Vám cestu a sami na sebe spoznáte jeho blahodárne účinky. Viac sa dozviete aj v článkoch zaradených do sekcie skutočný príbeh, kde sú uverejnéné príbehy z reálneho života. Ďakujeme Vám za Váš čas a veríme že nám zachováte priazeň.

Podobné produkty: